حجاب خورشید

زبان بدن زنان عاشق |‌ رمز تقلب شما در شناسایی کراش!

زبان بدن زنان عاشق

حتما تجربه داشتید که بعد از یک قرار دو نفره با یک خانم، از خود بپرسید آیا از من خوشش آمده یا من را دوست دارد؟ زنان معمولا به احساسات شان به صورت کلامی، مخصوصا در قرار اول آشنایی بروز نمی دهند. به همین دلیل بهتر است بیشتر به زبان بدن آنها دقت کنید تا بتوانید راحت تر متوجه شوید از هم صحبتی با شما مشعوف هستند یا خیر؟ زبان بدن زنان متفاوت است و شما اگر در خصوص زبان بدن زنان عاشق بیشتر بدانید، راحت تر می توانید برای رابطه خود برنامه ریزی کنید.

اگر دختر مورد نظرتان، از معاشرت با شما خوشحال یا ناراحت باشد یا حتی هنوز دچار تردید باشد، به راحتی می توانید این موضوع را از زبان بدن آنها بفهمید. پس بهتر است این نشانه ها را بدانید و سعی کنید رفتارهای خود را برای ارتباط و قرار های آینده با آنها هماهنگ کنید. برای داشتن یک زندگی مشترک موفق چه در رابطه دوستی و ازدواج، آشنایی و شناخت زبان بدن خانم ها می تواند رمز تقلب شما باشد! به وسیله شناختن زبان بدن آن ها می توانید اهمیت و توجه بیشتری به زنان کنید تا 

نشانه های زبان بدن زنان عاشق دلباخته!

در ادامه به نشانه در ارتباط غیرکلامی با زنانی که شما را دوست دارند، اشاره می کنیم:

پوشش و مرتب بودن تیپ ظاهری

قطعا مرتب و تمیز بودن تیپ ظاهری افراد می تواند اولین نشانه ای باشد که حس نفر مقابل را به شما در یک قرار دو نفره نشان می دهد. معمولا افراد برای قرارهای خود با افرادی که برایشان خیلی مهم هستند، بهترین تیپ مورد علاقه خود را خواهند داشت. پس در نگاه اول، نوع پوشش او مانند شال، روسری یا مقنعه به شما نشانه هایی را می دهد. مهم نیست که حتما همه لباس های او مارک دار یا از یک برند خیلی گران باشد، مهم این است که او آراسته و تمیز و مرتب برای قرار ظاهر شود و این نشان از اهمیتی است که برای شما دارد.

نگاه کردن به شما بعد از خندیدن در جمع!

نگاه کردن بعد از خنده -زبان بدن زنان عاشق

یکی از ریز ترین و زیرکانه ترین نکاتی که می توان به وسیله آن فهمید که یک دختر از ما خوشش آمده یا نه، دقت به حرکات آن است. تصور کنید در جمع هستید، حرف های خنده داری زده می شود و همه می خندند. حال آن دختر اگر در حین و پس از خندیدن به شما نگاه کند یا خیره باشد، می توان تا حدی به وسیله زبان بدن این دختر به عاشق بودن یا علاقه او پی ببریم.

نوع نشستن؛ انداختن پاها روی هم

درست است که نوع نشستن هر فردی تا حد زیادی به عادت های او بر می گردد، اما باید بدانید اگر دختری مجذوب شما شود، شیوه نشستن او نیز متفاوت است. انداختن یک پا روی پای دیگر مخصوصا اگر پای بالایی به سمت شما باشد، علامت دوست داشتن شما است.

لبخند رضایت بر صورت |از مهم ترین نشانه های زبان بدن زنان عاشق

همه ما تجربه لبخندی را که بر اثر رضایت از موقعیت موجود بر لبانمان به طور ناخودآگاه نقش می بندد، داریم. به راحتی می توانیم حس خرسندی و رضایت را در چهره طرف مقابلمان درک کنیم. اگر دختری شما را دوست داشته باشد و بودن در کنار شما حس خوبی را برایش تداعی کند، لخند رضایت را به آسانی می توانید در چهره او ببینید.

با ایده های مختلف کادو برای دختر آشنا شو و دلربایی کن!

تکرار بعضی از حرکات شما

تقلید حرکات غیر کلامی طرف مقابل، یکی دیگر از نشانه های دوست داشتن می باشد. زنان تلاش می کنند بدون لمس کردن مستقیم و فقط با تکرار حرکات تان، مانند مدیریت در خوردن نوشیدنی همزمان، تغییر در نشستن بعد از تغییر پوزیشن نشستن تان، این حس مثبت خود را به شما منتقل کنند.

برق چشمان زنانی که شما را دوست دارند

برق چشمان زنانی که شما را دوست دارند

گاهی وقتی خیلی مشعوف هستیم، به طور ناخودآگاه چشمان مان از خوشحالی برق می زند. البته این حالت در کنار میمیک صورت و حالت لب و دهان و گل انداختن گونه ها رخ می دهد و قطعا شما هم انرژی مثبتی را دریافت خواهید کرد.

هم صحبتی و اشتیاق در بحث ها

یکی دیگر از نشانه ها، همکاری بیش از در انواع بحث ها است. فرض کنید شما از بحث های سیاسی بیزار هستید، حال بحث شما حجاب اجباری است اما با اشتیاق پا به پای او صحبت را ادامه می دهید!

بازی با شال و مقنعه یا موهای خود

وقتی دختری هر چند دقیقه یک بار به درست کردن، مو، مقنعه یا شال خود می پردازد، یعنی حساسیت زیادی دارد که در این موقعیت، بسیار مرتب به نظر برسد و قطعا اطمینان از آراستگی برای خوشایند طرف مقابل می باشد. به عبارتی شما برایش اینقدر مهم هستید که دوست دارد در بهترین حالت ممکن در مقابل تان حضور داشته باشد. پس این حساسیت یک دلیل بیشتر نمی تواند داشته باشد و آن هم دوست داشتن شما.

نگاه دوخته شده به چشمان شما یا وسایل شخصی شما

یکی از مهمترین علائم زبان بدن زنان عاشق، چشم دوختن عاشقانه به شما است. اگر دختری به طور مداوم از شما چشم بر نمی دارد، مطمئن باشید که خیلی از شما خوش می آید. شاید بعضی از دختران خجالتی تر باشند و نتوانند مدت طولانی به شما خیره شوند، در این صورت احتمالا به وسایلی که شما بیشتر با آنها تماس دارید، مانند لیوان نوشیدنی تان. بیشتر نگاه می کنند. این حرکات، یکی از مهمترین علائم زبان بدن زنان عاشق می باشد.

تمایل به لمس از سوی شما

ممکن است حس کنید زنی با بروز حرکاتی مانند نزدیک گذاشتن دست خود در کنار دست شما، علاقه مند است که با هم تماس فیزیکی داشته باشید که این حس نشان از اطمینان کامل به شما و رابطه است.

ورود به حریم خصوصی شما

اگر دختری عاشق شما باشد، اجازه می دهد شما به حریم خصوصی او وارد شوید و خودش هم سعی می کند به حریم خصوصی شما ورود کند. اگر در کنار همدیگر نشسته اید، او سعی می کند به شما نزدیک تر شود یا خودش را به سمت شما خم کند. بعضی از دختران با این کار ابراز صمیمیت بیشتر خود را به طرف مقابل نشان می دهند. فقط مراقب باشید تا بیش از حد وارد این حریم نشوید؛ چرا که گزارش های بسیاری از دعوای زن و شوهر به دلیل دخالت بیش از حد در حریم خصوصی بدست آمده است.

اشتیاق برای گوش دادن به حرف شما

اشتیاق برای گوش دادن به حرف شما

دختران وقتی از کسی خوششان بیاید، دوست دارند با تمام وجود به صحبت هایش گوش دهند و در هر موضوع صحبتی واکنشی را در چهره شان می توانید، ببینید. عکس العمل های به موقع مانند، لبخند، تعجب یا … به این معناست که از هم صحبتی با شما لذت می برند.

انجام بعضی حرکات غیر منتظره برای دریافت عکس العمل شما

گاهی دختران برای شناخت بیشتر شما، سعی می کنند، با رفتاری ناخودآگاه یا غیر منتظره عکس العمل تان را ببینند. برای نمونه آستین لباس شان را بالا می دهند تا ببینید عکس العمل شما چیست یا حتی به بهانه گرما یا عدم راحتی از لباس خود کم می کنند. قطعا به این دلیل است که می خواهند توجه کسی را دوست دارند به خود جلب کنند.

با هدیه دادن یک توربان، انگشتر و یا دستبند به همراه سبد گل، احساساتت رو ابراز کن!

انجام بعضی از حرکات اروتیک

اگر دختری عاشق شما باشد، حتما در ملاقات با شما سعی می کند نشانه هایی را از خود بروز دهد. برای مثال لبان شان را غنچه می کنند و دوست دارند شما را ببوسد. یا سعی می کنند در نزدیکترین نقطه به شما بنشینند. اگر دختری در ملاقات با شما، با زیورآلات و جواهرات خود بازی می کرد و به آنها دست می کشید، یا حتی به روی پای خود دست می کشید، نشان از هیجان زیاد و بی قراری آنها می باشد. و این حرکات هیجان آنها را کم کند.

نگاه از سرشانه خود

اگر بخواهیم یکی دیگر از علائم زبان بدن زنان عاشق را بگوییم، باید به این نوع نگاه خاص از سوی زنان اشاره کرد. اگر دوست شما سعی کند از روی شانه، به شما نگاه کند و به شما چشم بدوزد، نشان از این است که شما را دوست دارد.

نگاه مثلثی

اگر دختری به این شیوه به شما نگاه کرد، مطمئن باشید عاشق شما است. به این نوع نگاه، یک تکنیک معاشقه می گویند. پس اگر دختری اول به چشم چپ تان نگاه کرد و بعد به چشم راست و در نهایت به لب شما نگاه کند، بدانید شما را خیلی دوست دارد.

سخن آخر

گاهی می توان از روی زبان بدن و لحن و گفتار یک نفر به میزان علاقه ای که به شما دارد، را درک کنید. اگر بخواهید بدانید دختری که با او وارد رابطه شده اید، شما را دوست دارید بهتر است، به حرکات غیر کلامی او دقت کنید. نگاه های خیره کننده، لبخند رضایت و نگاه مثلثی از مهمترین علائم زبان بدن زنان عاشق است. گاهی اوقات هم پس از کادو دادن به آن ها می توانید حرکات جدیدتری را مشاهده کنید. حجاب خورشید تولیدکننده انواع توربان، هدشال و مقنعه این مقاله را برای شما جمع آوری کرده است.

استفاده از مطالب حجاب خورشید برای مقاصد غیرتجاری با ذکر حجاب خورشید و لینک به منبع بلامانع است.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.