حجاب خورشید

انتخاب چشم بسته کادو برای دختر | از ۶ تا ۳۰ سال (ارزان ترین تا بهترین)

کادو برای دختر | حجاب خورشید

واقعا بهترین هدیه برای تولد دختر چیست؟ قطعا پاسخ آقایان و خانم ها به این سوال بسیار متفاوت است. خرید کادو تولد برای دختر در هر سنی کار آسانی نیست. پیچیدگی های اخلاقی خانم ها در هر سنی باعث می شود که در هنگام خرید کادو دچار سردرگمی شوید. با این حال همه می دانیم که خانم ها هدیه گرفتن را دوست دارند. از این رو برای خانم های محجبه بهترین هدیه می تواند انتخاب یک مقنعه مناسب باشد که در نوع خود می تواند خیلی مورد پسند خانم هایی که به ملزومات حجاب خود اهمیت می دهند باشد.

مهم است که چه کادویی را برای چه کسی تهیه می کنید. گرفتن کادو برای دختر، برای همسر، دوست دختر، خواهر، مادر و… هر کدام دارای ظرافت هایی است که باید به آن دقت کنید. قطعا تهیه کادو برای دختر جوان متفاوت از کادو برای دختر ۹ ساله یا حتی ۱۲-۱۳ ساله است. به دنبال ایده برای کادو دادن هستید؟ در ادامه بهترین ایده برای کادو تولد برای دختر ها و خانم ها را بیان می کنیم.

دسترسی سریع به مطالب: نمایش

هدیه مناسب برای دختر

همان طور که بیان کردیم، خرید هدیه مناسب برای دختر بستگی به عوامل مختلف دارد. بهترین کادو برای تولد دختر ها به گروه سنی و علایق آن ها بستگی دارد. می خواهیم در ادامه پیشنهادهای زیادی را به شما درباره بهترین کادو تولد برای دختر ها برای شما داریم. به راحتی می توانید از این گزینه ها برای گروه های سنی متفاوت استفاده کنید. اگر دنبال هدایای لاکچری یا هدیه ارزان قیمت برای دختر تان هستید، همراه ما باشید.

ایده کادو تولد دخترانه

ایده کادو تولد دخترانه در سن نوجوانی بسیار باید خاص باشد، چون در این سن است که گرایشات و علایق فرد شکل می گیرد و همین امر باعث شده کودکان ما به نوجوانانی با ویژگی های اخلاقی خاص خود تبدیل شوند. از این رو گرفتن هدیه برای این گروه سنی کار آسانی نیست. در ادامه به بیان پیشنهاد کادو تولد برای دختر نوجوان می پردازیم.

۱. انواع عروسک

عروسک بهترین هدیه تولد برای دختر 9 ساله

هرچند عروسک از جمله وسایلی است که دختران تا سنین بالاتر هم به آن علاقه مند هستند، ولی بسیار معقول به نظر می رسد که شما برای دختر نوجوان خود یک عروسک با طرح حیوان، عروسک های خرسی یا عروسک روسی دخترانه با مو بلند تهیه کنید. کافی است سلیقه دخترتان در انتخاب عروسک بدانید، بعد متوجه می شوید که عروسک بهترین هدیه تولد برای دختر ۹ ساله است. علاوه بر این گروه سنی، عروسک یک کادو خوب برای دختر شما به حساب می آید و با دیدن این کادو تولد بسیار خوشحال می شوند.

۲. لاک و بدلیجات فانتزی (لوکس بودن را هدیه کنید)

بدلیجات و لاک برای دختران همیشه جذابیت دارد. از این رو اگر به دنبال کادو تولد ارزان برای دختر خود هستید، می توانید از این موارد استفاده کنید. لاک ها با رنگ های فانتزی گزینه خوبی برای خرید هدیه تولد برای دختر ۱۲ ساله است.

۳. لباس های فانتزی و اکسسوری های جذاب برای لباس

هدشال بهترین کادو برای دختر 23 ساله

لباس های فانتزی با طرح شخصیت های کارتونی معروف در دنیا مانند آنا و السا یا اسب های تک شاخ می تواند توجه کودکان و نوجوانان را جلب کند. انتخاب شخصیت کارتونی، یا قهرمان ذهنی آن ها باید مطابقت داشته باشد. در نتیجه یکی از گزینه های مناسبی کادو برای دختر ۱۰ ساله است.

همان طور که می دانید باید از سنین پایین تر دختران را نسبت به رعایت حجاب اسلامی آگاه کنیم. در نتیجه، دادن هدیه های مرتبط با ملزومات حجاب می تواند آن ها را بیشتر تشویق کند. هدشال های زیبا و دخترانه از آنجایی که زیبایی و شیک بودن را در کنار حجاب کامل به همراه دارد، می تواند یک کادوی تولد برای دختر ۱۲ ساله باشد.

۴. لوازم تحریر و وسایل نقاشی یا رنگ آمیزی

لوازم تحریر کادو تولد برای دختر 13 ساله

اگر به دنبال کادو برا دخترا می گردید، نقاشی یا رنگ آمیزی چون یکی از فعالیت های مورد علاقه بسیاری از بچه ها است، گزینه خوبی است. از این رو ست کامل وسایل نقاشی یا رنگ آمیزی یک گزینه مناسب برای کادو تولد برای دختر ۱۳ ساله است مخصوصا اگر به دنبال کلاس های نقاشی هم باشد. همچنین می توانید از وسایل ساده تر با استفاده و کاربری آسان تر برای گروه سنی پایین تر نیز استفاده کنید.

۵. کتاب (کادویی بی حد و مرز)

کتاب هم از آن دسته هدایایی است که سن و سال ندارد و اتفاقا بهتر است از سنین پایین تر هدیه دادن کتاب را به بهانه بیشتر خوانده شدن آن در خانواده ترویج دهید. کتاب های رمان با توجه به ویژگی های شخصیتی دخترتان، به عنوان بهترین کادو تولد برای دختران به حساب می آید. کتاب های رمان عاطفی، انگیزشی یا پلیسی می تواند گزینه های مناسبی برای کادو باشد. دختران نوجوان جسور، بیشتر به دنبال کتاب هایی هستند که قهرمان داستان کارهای غیرعادی انجام می دهند. 

کتاب های تخیلی علمی می تواند کادو برای دختر ۱۳ ساله باشد.

هدیه دادن کتاب های اسلامی در خصوص ملزومات حجاب از همان سنین جوانی به دختران تان باعث تشویق دختران به حجاب می شود که می تواند در ادامه زندگی موفق به آن ها کمک کند که بهتر زندگی خود را در هر شرایطی اداره کنند با خواندن کتاب های اسلامی از همان ابتدا جوانی ذهن دخترتان برپایه رعایت اصول حجاب پرورش پیدا می کند که به مراتب در نوع رفتار و زندگی آینده او موثر خواهد بود.

۶. ساعت مچی (حس با کلاس بودن)

ساعت مچی هدیه تولد برای دختر 12 ساله

 انواع ساعت مچی های فانتزی از جمله وسایل جذاب برای دختران نوجوان است که به ان ها حس با کلاس بودن را نشان می دهد. انواع مختلف ساعت مچی مانند ساعت مچی های فانتزی، چرمی، بند فلزی متناسب با سلیقه های مختلف وجود دارد. این گزینه مناسبی برای خرید هدیه تولد برای دختر ۱۲ ساله به حساب می آید.

کادو برای دختر جوان

به نظر می رسد که کادو گرفتن برای دختران جوان به علت حساسیت بالای آن ها، جزو سخت ترین کارها است. سعی داریم نکات مهمی درباره خرید کادو برای دختران جوان را به شما بگوییم تا در هنگام خرید به آن ها توجه کنید.

اگر به فکر کادو تولد خاص برای دختر هستید. خاص بودن کادو به معنی گران بودن کادو نیست. اگر بتوانید از دریچه نگاه آن ها به زیبایی و خاص بودن را معنا کنید، می توانید به راحتی هدیه ای خاص تهیه کنید. پس کافی است در حین خرید به سلایق و ویژگی های اخلاقی فرد مورد نظرتان توجه کنید.

هنگام خرید کادو تولد برای دختر ۲۰ ساله سعی کنید برای هر وسیله به ساده و فانتزی بودن آن دقت کنید. معمولا وسایل ساده و فانتزی بسیار شیک تر به نظر می رسند. برای مثال در خرید طلا یا بدلیجات، انواع ساده و فانتزی آن به عنوان لاکچری ترین کادو تولد برای دختر به حساب می آیند.

ایده کادو تولد برای دختران جوان

دختران در سنین ۲۰ تا ۳۰ سالگی حس می کنند در اوج جوانی خود قرار دارند؛ از این رو تمایل دارند همیشه مخصوصا در جمع های دوستانه یا خانوادگی بسیار زیبا و شیک حاضر شوند. پس گرفتن کادو های مد روز بسیار توصیه می شود. علاوه بر به روز بودن باید به کاربردی بودن آن نیز توجه کنید. اگر مشکلی از او را رفع کند، مطمئن باشید به بهترین کادو تولد برای او تبدیل می شود. در ادامه گزینه هایی را به عنوان بهترین هدیه برای دختر جوان بیان می کنیم.

۱. توربان های مجلسی و جذاب

توربان های مجلسی و جذاب

 توربان مجلسی به عنوان اکسسوری های حجاب برای خانم های شیک پوش بسیار کاربردی هستند. دختران جوان با پوشیدن آن ها در جمع های مختلط علاوه بر رعایت حجاب، بسیار شیک و جذاب به چشم می آیند. باندانا و توربان های شیک و دخترانه می تواند به عنوان بهترین کادو تولد برای رفیق دختر شما باشد.

۲. کیف یک کادو تولد لاکسوری برای دختر

 کیف های دستی یا کوله یک پیشنهاد جذاب برای کادو واسه تولد دختر است. از بین انواع کادو برای دختر می توانید به کیف هایی که بیشتر با تیپ و ظاهر آنها همخوانی دارد، انتخاب کنید.

۳. عطر و ادکلن (یک کادو آس برای دختر )

 اگر به خوبی سلیقه دوست دختر خود را می دانید، خرید عطر و ادکلن می تواند بهترین کادو برای دوست دختر به حساب بیاید. عطر به عنوان یک کادو برای دختر ۲۰ ساله بسیار جذاب است.

۴. ماگ هدیه ولنتاین خفن برای دختر

 ماگ های فانتزی و خفن یکی از پرطرفدارترین گیف های تولد برای دختران است که کاربرد های فراوان هم دارد. اگر دوست دارید دوست دختر یا رفیق شما کادوی شما را هر روز استفاده کند، ماگ یک ایده کادو تولد دخترانه جذاب است. از رو خیلی از پسران از ماگ با طرح های خاص برای هدیه ولنتاین برای دختر استفاده می کنند.

۵. گارد موبایل به عنوان یک هدیه جذاب

 قاب های گوشی به عنوان یه کادو ارزان برای دختر مناسب است. این هدیه علاوه بر این که کاربردی بودن، زیبا و جذاب هم هست. چون دختران از سن ۱۶ سالگی با به گوشی بخاطر برنامه های درسی و بالا بردن سطح آموزشی خود نیاز دارند. از این این گارد موبایل شیک می تواند یک کادو تولد برای دختر ۱۶ ساله در نظر بگیرد که باعث تشویق و ترغیب دختران می شود.

۶. قاب عکس یک کادو خلاقانه

 اگر به دنبال یک کادوی خلاقانه و متفاوت هستید، می توانید قاب عکس را انتخاب کنید. قاب عکس از آن دسته کادوهایی است که کاربرد و ماندگاری زیادی برای افراد دارد. در سن جوانی دختران جنب و جوش زیادی برای رفتن به طبیعت گردی و سفرهای تفریحی دارند. پس با گرفتن قاب عکس به عنوان کادو تولد برای دختر ۲۳ ساله او را براحتی خوشحال کنید.

۷. گل طبیعی کادویی خارق العاده

گل طبیعی کادویی خارق العاده

معمولا همه خانم ها از گرفتن گل به عنوان هدیه بسیار خوشحال می شوند. گرفتن این هدیه برای خانم هایی است که زیاد نسبت به ویژگی های اخلاقی آن ها آشنایی ندارید، بسیار مناسب است. البته گل طبیعی به همراه یک قطعه طلا یا ست های نقره یا دیگر بدلیجات، یک پک هدیه تولد دخترانه را کامل می کند.

۸. هدایای دست ساز

 هدایای دست ساز همیشه ارزشمند به حساب می آیند. اگر همیشه از خود می پرسید کادو تولد چی بخرم برای دختر، می توانید از کادو های دست ساز سفالی، چوبی، نقاشی و… انتخاب کنید.

۹. باکس گل و شکلات تولد (کادو تولد لاکچری)

شکلات و گل به عنوان کادو لاکچری برای دختر به حساب می آید. ترکیب شکلات های فانتزی و انواع باکس گل های رز، گل لاله، گل ارکیده یا داوودی و… می تواند هدیه شما را بسیار خاص کند. دختران با دیدن گل برای هدیه بسیار خوشحال می شوند.

اکثر مادرها با این سوال مواجه هستند که چی بخرم کادو تولد برای دوست صمیمی دخترم؟ گل می تواند بهترین گزینه باشد چرا که می تواند لبخندی زیبا بر روی لب های دوست صمیمی دخترتان نقش ببندد و حتی ارتباط صمیمانه بین آن ها بیشتر شود.

۱۰. لوازم الکترونیکی (کادویی هوشمندانه)

الوازم الکترونیکی بهترین کادو روز دختر

 لوازم الکترونیکی برای دختران جوان استفاده های زیادی دارند. خرید هندزفری یا هدست، یا حتی فلش یا هارد اکسترنال، دوست یا دخترتان را خوشحال کنید. قطعا این لوازم به عنوان بهترین کادو روز دختر به حساب می آیند.

۱۱. لوازم آرایشی و بهداشتی (ولنتاین بیادمادنی)

لوازم آرایشی یکی از موارد مصرفی و کاربردی برای دختران جوان است که می خخواهند مثل ملکه ها به نظر برسند و از آنجایی که دختران جوان به زیبایی و سلامت پوست و موی خود بسیار توجه دارند، خرید لوازم آرایشی می تواند بهترین کادو ولنتاین برای دختر جوان باشد. تنوع در لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده دختران، باعث انتخاب راحت تر برای شما شده است. برای مثال یک ست رژ می تواند گزینه مناسبی برای کادو تولد برای دختر ۱۸ ساله باشد.

کادو تولد برای زن

کادو تولد برای زن

اگر می خواهید برای مادر یا مادر زن یا خانم های با سنین بالاتر خرید کنید، بهتر است کمی قبل از خرید، با آن ها صحبت کنید و نسبت به نیازمندی های آن ها اطلاعاتی را کسب کنید. معمولا افراد به خصوص خانم ها در حین صحبت های روزمره خود، به وسایلی که نیاز دارند، اشاره می کنند. پس می توانید به راحتی این موضوع را بفهمید و هدیه مناسبی برای آنان بخرید. توجه کنید که در این سن، مهمترین نکته برای خرید کادو برای زن، رفع نیاز و کاربردی بودن آن است که می تواند باعث خوشحالی بیش از اندازه آن ها شود.

بهتر است از لوازم منزل برای خرید کادو تولد برای مادر یا مادرزن خود استفاده نکنید، جز در مواردی که مطمئن هستید او به تازگی قصد خرید آن وسیله را داشته یا علاقه ای ویژه به آن دارد.

اگر برای خرید کادو تولد برای زن، لباس گزینه مناسبی است. سعی کنید سبک و شیوه پوشش او را بدانید و مشابه سبک همیشگی آن ها انتخاب داشته باشید. چون در این سن سخت است اگر از آنها بخواهید به سبک جدیدی لباس بپوشند و در نتیجه از کادوی شما استقبال نخواهند کرد. اگر مادر شما فردی محجبه است می توانید با خرید مقنعه لبنانی، او را خوشحال کنید. مقنعه های لبنانی در انواع مختلف می تواند ایده هدیه تولد خوبی برای آنان باشد.

بهترین هدیه برای دوست دختر (حس رومانتیک)

احتمالا با چالش انتخاب کادو برای مناسبت های ویژه مانند تولد، ولنتاین، نوروز یا… برای دوست دخترتان رو به رو شده اید. در این مواقع حتما به دنبال بهترین کادو برای دوست دختر خود یا کادو تولد رفیق دختر هستید تا بتوانید، او را خوشحال کنید و خاطرات شیرین دو نفره ای را در رابطه عاشقانه تان به یادگار بگذارید.

حتما با خود می گویید بهترین کادو تولد برای عشقم دختر، طلا یا یک هدیه خیلی گران و لاکچری است. باید بگوییم که این طور نیست. شما می توانید با یک هدیه مناسب برای دختر ها او را خوشحال کنید. مهم این است که بتوانید حس عاشقانه خود را به او منتقل کنید. 

فراموش نکنید که می توانید از مواردی که تا به اینجا گفته شد، به عنوان کادو تولد برای دوست دختر خود استفاده کنید. 

۱. بلیت سفر (سفری  رویایی)

اگر دوست دختر شما اهل سفر است، می توانید او را با یک بلیت سفر دو نفره سورپرایز کنید. برای این کار باید برنامه او را از قبل بدانید تا برای سفر به مشکل نخورید. اگر بتوانید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید ، مطمئن باشید یکی از بهترین کادوهای عمرش را به او داده اید. با این حال اگر برنامه خودتان یا دوست دختر تان برای سفر جور نمی شود، می توانید در صورت علاقه او به کنسرت یا تئاتر، بلیت کنسرت یا تئاتر مورد علاقه اش را به او هدیه بدهید و شب به یادماندنی را باهم تجربه کنید.

۲. فتوبوک یا کتاب عکس خاطرات

 هیچ چیز بهتر از یک کادوی اختصاصی نمی تواند، پارتنر شما را خوشحال کند و او را نسبت شما مثبت تر و در نتیجه رابطه تان را عاشقانه تر کند. منظور از هدیه اختصاصی این است که فقط برای شخص خاصی طراحی شده باشد و از آن فقط یکی در دنیا وجود داشته باشد. 

فتوبوک ها یکی از موارد است که به طور اختصاصی با عکس و رنگ و طرح مورد نظر شما، کتاب ماندگار و خاطره انگیزی برای دوست دخترتان ایجاد می شود که می توانید از آن به عنوان هدیه تولد برای دوست دختر در نظر بگیرید.

۳. سورپرایز ویژه

سورپرایز ویژه آقایان

بسیاری از آقایان از خاطرات شان که صحبت می کنند این نکته را تاکید می کنند که بهترین کادو برای عشقم، کادوهایی با یک سورپرایز ویژه بوده. پس سعی کنید برای مراسم هایی که می خواهید کادو بخرید، علاوه بر هدیه، یه یک سورپرایز ویژه هم فکر کنید.

مثلا می توانید هدیه را در فضایی که او بسیار به آن علاقه دارد، تقدیم او کنید. همچنین می توانید دوستان دو نفره تان یا حتی خانواده او را بدون اینکه از آن اطلاعی داشته باشد، دعوت کنید تا از حضور عزیزانش در تولد سورپرایز و خوشحال شود. با کمی خلاقیت می توانید شیوه های جذابی را برای غافلگیری او پیدا و اجرا کنید. همچنین از تزیینات رمانتیک میز تولد غافل نشوید. شمع و گلبرگ های گل می تواند خیلی فضای رمانتیکی را ایجاد کند.

۴. باکس گل و اکسسوری های جذاب

از باکس گل و اکسسوری های جذاب در کنار کادو خود غفلت نکنید: اگر می خواد یک کادو ولنتاین برای دختر جوان تهیه کنید، در کنار هدیه اصلی خود، گل طبیعی را فراموش نکنید. همچنین می توانید در پک هدیه تولد دخترانه خود، یک اکسسوری هم بگذارید. باندانا یا دستمال سر باندانا می تواند گزینه مناسبی باشد. اگر نمی دانید باندانا چیست؟ می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

۵. قاب عکس (یادگاری ماندگار)

قاب عکس به همراه عکس هایی از خاطرات دو نفره، به عنوان یک هدیه هیجان انگیز و رمانتیک می تواند دوست دخترتان را خوشحال کند. اگر او را فردی بسیار عاطفی و احساسی می شناسید، مطمئن باشید این کادوی ماندگار، بهترین کادو برای دوست دختر تان خواهد بود و تا مدت ها یادآور خاطرات خوش دو نفره تان است.

گلچینی از عکس های دو نفره و خاطره انگیزتان را چاپ کنید و در قاب عکس های مناسب بگذارید تا بتواند روی میز یا روی دیوار اتاقش بچیند و با هر بار دیدن آنها، لذت ببرد. برای این کار می توانید به نصب ریسه LED برای دیوار اتاق هم فکر کنید. نورهای کوچک در شب در کنار تعدادی از عکس های عاشقانه و خاطره انگیز، فضای بسیار رمانتیک و پر انرژی را تداعی می کند. وجود همچین فضایی در اتاق، باعث می شود با هر بار دیدن به یاد شما و البته کادوی بسیار جذابتان بیفتد.

نتیجه گیری

اگر می خواهید در قلب دختران و خانم ها بیشتر و زودتر نفوذ کنید، بهتر است هدیه دادن مخصوصا هدیه در روز تولد را جدی بگیرید. برای خیلی ها گرفتن کادو برای دختر ها کار آسانی نیست. چون در هنگام خرید به سلیقه و علاقه های او دقت نمی کنند. حجاب خورشید در این مطلب سعی کرده پیشنهاداتی را برای خرید کادو تولد دخترانه بیان کند. تا شما به راحتی بتوانید بهترین کادوی تولد برای دختر ۱۱ ساله تا ۲۳ ساله را تهیه کنید.

فراموش نکنید بهترین کادو دختر، هدیه ای است که شما با تمام احساس و علاقه خود برای او تهیه کنید. مطمئن باشید که این حس عمیق و خالصانه را افراد به راحتی درک می کنند. پس حجاب خورشید به شما توصیه می کند که در هنگام خرید کادو تولد دخترانه با دقت و علاقه بیشتری این کا را انجام بدهید.

سوالات متداول

بهترین هدیه برای دوست دختر چی بخرم؟

باکس گل و اکسسوری های جذاب – قاب عکس (یادگاری ماندگار) – بلیت سفر (سفری  رویایی) – سورپرایز ویژه و…

کادو واسه تولد دخترم چی بخرم؟

 کیف های دستی یا کوله یک پیشنهاد جذاب برای کادو واسه تولد دختر است. از بین انواع کادو برای دختر می توانید به کیف هایی که بیشتر با تیپ و ظاهر آنها همخوانی دارد، انتخاب کنید.

استفاده از مطالب حجاب خورشید برای مقاصد غیرتجاری با ذکر حجاب خورشید و لینک به منبع بلامانع است.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.