جهت اخذ نمایندگی و عاملیت فروش با ما تماس بگیرید.۰۵۱۳۳۴۱۶۷۵۰
جهت اخذ نمایندگی و عاملیت فروش با ما تماس بگیرید.۰۵۱۳۳۴۱۶۷۵۰
جهت اخذ نمایندگی و عاملیت فروش با ما تماس بگیرید.۰۵۱۳۳۴۱۶۷۵۰
Previous
Next

((خورشید، تولید کننده متنوع ترین در ایران ))

مقنعه بچگانه سوگند خورشید

مقنعه سوگند

این محصول بعنوان یک مقنعه نوجوان مورد استفاده قرار میگیرد و در آن از پارچه ژورژت و حریر استفاده شده . و برای بهره گیری از پوشش کاملتر و رعایت حجاب دور گردن بهتر است از یک کلاه حجاب زیر آن استفاده کرد .

مقنعه رنگی کرپ اعلا

مقنعه ساده بروجرد

مقنعه ساده رو با اسامی مختلفی از جمله مقنعه آبشاری، مقنعه مصری و مقنعه پفی میشناسید در این محصول از پارچه با کیفیت بروجرد استفاده شده و در ۳ سایز ۸۰، ۹۰ و ۱۰۰ در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .

مقنعه حریر پروانه ای خورشید

مقنعه پرونه ای حریر

مقنعه پروانه ای یک محصول کاربردی است که دغدغه شما بانوان عزیز را بابت اینکه مقنعه ای دراختیار داشته باشید که در عین زیبایی حجاب خوبی هم داشته باشد را برطرف خواهد کرد . پارچه استفاده شده در آن هم از حریر میباشد

مقنعه ساده رنگی کرپ خورشید

مقنعه ساده کرپ

مقنعه ساده رو با اسامی مختلفی از جمله مقنعه آبشاری، مقنعه مصری و مقنعه پفی میشناسید در این محصول از پارچه با کیفیت کرپ کره ای استفاده شده و در ۲ سایز ۹۰ و ۱۰۰تولید میشود . رنگبندی این محصول به بیش از ۵۰ رنگ میرسد .

مقنعه لبنانی کرپ زیر چادری

مقنعه لبنانی

این محصول یکی از پر طرفدارترین مقنعه هایی هست که بانوان محجبه آنرا استفاده میکنند . دو بندی که که در پشت سر گره میخورد و کش و دکمه ای که رو آن دوخته شده باعث میشود حجاب بسیاری خوبی داشته باشد و کاملا روس سر فیکس شود .

مقنعه دانشجویی

این محصول را با دو اسم مقنعه دانشجویی و یا مقنعه راهبه میشناسید که در آن از پارچه با کیفیت بروجرد استفاده شده . بندی که در جلوی این مقنعه دوخته شده به شما این امکان را میدهند مدلهای متنوعی از آنرا ببندید و لذت ببرید .

مقنعه خورشید

مجموعه تولیدی حجاب خورشید توانسته با تولید بیش از ۲۰۰ مدل محصول در انواع مقنعه اداری ،مقنعه فانتزی، مقنعه مدارس، مقنعه نوجوان، مقنعه کودک، مقنعه حجاب، روسری، شال، کلاه توربان، هدشال، ساق دست، کلاه حجاب، شال توربان، ملزومات حجاب و اکسسوری حجاب، تنوعی بینظیر از محصولات حجاب ارائه دهد و همچنین با طراحی و تولید انواع ملزومات حجاب لوکس، در ارتقا سطح حجاب بانوان، در کشور عزیزمان ایران، گامهای موثری بردارد. حجاب خورشید اولین تولیدی مقنعه در مشهد است که با توجه به سلیقه و درخواست شما بانوان برای شما طراحی  میکند.

تماس با ما

  • اینجا اتفاقهای خوبی می افتد، با ما همراه باشید ....
  • مشهد مقدس، میدان۱۷شهریور، پاساژکیمیا، طبقه منهای۲، پلاک۲۵
  • ۰۵۱۳۳۴۱۶۷۵۰
  • ۰۹۰۳۱۱۱۵۰۰۵
  • info@hejabkhorshid.com

مارادرشبکه های اجتماعی دنبال کنید.