حجاب خورشید

روسری مینی اسکارف را چگونه می توانیم با سایر لباس ها ست کنیم؟

روسری مینی اسکارف

روسری مینی اسکارف به عنوان یکی از جدیدترین پوشش ها برای خانم ها است که اکثراً به‌ جای انواع مقنعه از طرح های مختلف این روسری استفاده می کنند. هر چند استفاده از روسری های کوچک با قواره های مختلف از گذشته وجود داشته است.

امروزه در بین روسری های قواره کوچک ابعاد ۷۰ یا ۷۵ به عنوان مینی اسکارف شناخته می شود و طرفداران زیادی در بین زنان و دختران دارد. اگر می خواهید درباره این که روسری قواره کوچک چیست، اطلاعاتی را کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

آیا استفاده از روسری مینی اسکارف برای خانم های با حجاب مناسب است؟

بسیاری از خانم های باحجاب فکر می کنند که برای داشتن حجاب کامل نمی توانند از روسری مینی اسکارف استفاده کنند، اما این عقیده اشتباه است. شما می توانید برای داشتن حجاب کامل از مقنعه استفاده و بدون نگرانی از دیده شدن گردن و موهای خود از این مدل پوشش انتخاب و استایل بسیار زیبایی داشته باشید.

۴ مدل روسری مینی اسکارف بر اساس جنس

روسری مینی اسکارف دارای اندازه کوچک است و تنوع بسیاری از نظر جنس دارد. در واقع مینی اسکارف هم مانند روسری، از جنس های مختلف تولید می شود که به شرح زیر است:

۱. مینی اسکارف نخی

Array

این مدل روسری قواره کوچک، نازک است و با پوشیدن این مدل شما احساس راحتی می کنید، زیرا هوا از طریق آن به خوبی عبور می کند و دیگر احساس سنگینی روی سر نخواهید کرد.

۲. مینی اسکارف ساتن

Array

این مدل مینی اسکارف دارای جنس ساتن است به طوری که با پوشیدن آن تغییری زیبا در چهره شما ایجاد خواهد شد. ساتن دارای جنس براق است، لذا در صورت پوشیدن این مدل روسری براقیت ویژه ای در این مینی اسکارف مشاهده خواهید کرد.

۳. مینی اسکارف توری

Array

این مدل روسری قواره کوچک برای مهمانی انتخاب بسیار خوبی است. در نتیجه اگر می خواهید حجاب خود را در مجالس و مهمانی ها رعایت کنید و باید به نکته اشاره کنیم استفاده از این مدل روسری قواره کوتاه توری حجاب کامل تری را برای شما نسب به دیگر روسری ها نمایان می کند.

۴. مینی اسکارف ابریشمی

استفاده از این پوشش باعث ایجاد ظاهری لوکس برای شما خواهد شد و علاوه بر این ضد حساسیت است. بنابراین، اگر روی استایل دانشجویی خود حساسیت دارید، بهتر است از این مدل استفاده کنید.

تفاوت مینی اسکارف با سایر مدل ها

بین این مدل پوشش با انواع روسری ها تفاوت هایی وجود دارد. البته تفاوت روسری قواره کوچک با سایر مدل ها از نظر ابعاد است، اما از نظر جنس و طرح با سایر مدل ها فرقی ندارد. این مدل دارای ابعاد ۷۰ * ۷۰ سانتی متر است و گاهی ممکن است ابعاد بیشتری به اندازه ۷۵ * ۷۵ سانتی متر داشته ‎باشد. اما سایر مدل های روسری دارای ابعاد بزرگتری هستند.

تفاوت مینی اسکارف و باندانا

Array

روسری قواره کوچک با نام های دیگری مانند مینی اسکارف و مینی روسری شناخته می شود. اما مدل باندانا در واقع به صورت یک تکه پارچه است که دارای ابعاد ۵۰ در ۵۰ است. بسیاری از افراد از این مدل به عنوان دستمال سر، مچ بند، بازوبند و ساق بند استفاده می کنند. اما منظور از مینی اسکارف روسری قواره کوچک ۷۰ سانتی متری است.

خرید مینی اسکارف

برای خرید این مدل روسری قواره کوچک بهترین انتخاب فروشگاه تخصصی شال و روسری است. خرید شما می تواند به صورت حضوری و اینترنتی باشد که هر کدام دارای مزایایی است. در صورت خرید اینترنتی شما می توانید تنوع بیشتری از مدل ها هد شال را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی حجاب خورشید تنوعی بی نظیر از انواع شال و روسری و ملزومات حجاب وجود دارد و شما می توانید مطابق با سلیقه خود بهترین روسری را از این فروشگاه معتبر خریداری کنید.

قیمت مینی اسکارف

روسری قواره کوچک از جنس های مختلفی تولید می شود. برندهای متعددی این پوشش را تولید و به بازار عرضه می کنند در نتیجه این عوامل تاثیر بسیاری در قیمت این محصول خواهند داشت. با توجه به این که جنس مینی روسری از چه نوعی است یا کیفیت آن در چه سطحی می باشد این پوشش دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود.

مینی اسکارف را چگونه می توانیم با سایر لباس ها ست کنیم؟

Array

یکی از مهم ترین اجزای پوشش که در استایل شما بسیار جلب توجه می کند، روسری است. روسری در مدل های متعددی تولید می شود. اگر شما می خواهید این مدل را با لباس های دیگر خود ست کنید، استایل زیباتری خواهید داشت و مورد توجه خیلی از مخاطبان قرار خواهید گرفت.

شما می توانید روسری قواره کوتاه را در بسیاری از استایل ها مانند استایل رسمی به کار ببرید. هیچ محدودیتی برای استفاده از این مدل روسری با کت و شلوار، شومیز یا پیراهن زنانه وجود ندارد. فقط باید نکات مربوط برای ست کردن را رعایت کنید تا استایلی بسیار شیک داشته باشید.

یکی از زیباترین استایل هایی که با این روسری کوچک ست می شود، استایل فانتزی است. داشتن این استایل شما را از دیگران متفاوت خواهد کرد. یکی دیگر از انواع استایل با این پوشش، استایل کلاسیک است شما می توانید این پوشش را با کت و دامن یا کت و شلوار همراه با یک پیراهن برای استایل کلاسیک ست کنید.

اگر پیراهن شما دارای طرح هایی به صورت راه راه یا چهارخانه باشد، بهتر است یک روسری کوچک با رنگ خنثی را انتخاب کنید برای زیبا شدن استایل خود می توانید از یک کیف کوتاه دستی بسیار زیبا و شیک نیز استفاده  کنید. استایل دیگری که با روسری کوچک ست می شود، استایل نوستالژیک است. شما می توانید از یک کت بلند استفاده کنید و مینی روسری طرح دار را با آن ست کنید تا زیبایی استایل خود را چند برابر نمایید.

۴ طرح جالب روسری مینی اسکارف

مینی روسری در بین دختران و خانم ها طرفداران زیادی دارد و دارای طرح های بسیار متنوعی است. با توجه به این که هر یک از افراد دارای سلیقه خاص و متفاوتی هستند، می توانند یکی از این طرح ها را انتخاب کنند. برخی از افراد،مینی روسری هایی که دارای طرح هایی با رنگ های روشن هستند را انتخاب می کنند و برخی دیگر از خانم ها طرح های ساده را پسند می کنند. برخی از انواع طرح این پوشش به شرح زیر است:

۱. طرح توپ توپی

Array

طرح های توپ توپی می تواند بر روی این پوشش به صورت ریز و درشت باشد که افراد متناسب با سلیقه خود این طرح را انتخاب می کنند، این مدل روسری هم جایگاه ویژه ای بین خانم ها مخصوصا دختران جوان دارد.

۲. طرح ترکیبی

ترکیبی از طرح های مختلف در یک روسری قواره کوچک باعث ایجاد یک طرح خاص می شود. طوری که با نگاه به این مدل ترکیب چند طرح را با یکدیگر می بینید. از این رو به‌ جای آن می توانید از مقنعه عمده استفاده کنید و یک حجاب کامل تری را برای خود رقم بزنید.

۳. طرح رنگین کمان

Array

این طرح دارای ظاهر شاد و ترکیب چند رنگ برای این مدل روسری است. این مینی روسری رنگی بسیار مناسب برای استفاده در فصل های گرم سال است، اما شما باید علاوه بر طرح به جنس این پوشش نیز توجه کنید. به عنوان مثال جنس نخی طرح رنگین کمان برای فصل زمستان مناسب نیست و باید برای تابستان استفاده شود.

۴. طرح راه راه

Array

یکی از زیباترین و شیک  ترین طرح هایی که طرفداران زیادی بین خانم ها دارد مدل راه راه است. این مدل پوشش قابل ست کردن با بسیاری از استایل ها است و با این مدل روسری شما می توانید استایل بسیار شیک و زیبایی داشته باشید.

نتیجه گیری

روسری مینی اسکارف از روسری های قواره کوچکی است که بسیار جذاب می باشد. این مدل جذابیت چهره شما را دو چندان می کند و یک مدل روسری است که بسیاری از سلیقه ها آن را می پسندند به این دلیل که طرح و جنس های متنوعی دارد. امروزه بسیاری از خانم های خوش استایل و جذاب، به دنبال استفاده از روسری قواره کوچک شیک هستند. استفاده از این پوشش در بین خانم های اروپایی و آمریکایی نیز طرفداران بسیار ویژه ای دارد.

برندهای مختلفی در جهان، به دنبال طراحی و تولید انواع اسکارف هستند. شما نیز می توانید مطابق با سلیقه خود یکی از انواع آن را تهیه کنید و در مناسبت ها و مجالس مختلف استفاده کنید. برای خرید ملرزومات حجاب از جمله انواع مقنعه و روسری و … می توانید به وب سایت حجاب خورشید مراجعه کنید.

مدل های مینی اسکارف بر اساس جنس کدامند؟

مینی اسکارف نخی - مینی اسکارف ساتن - مینی اسکارف توری و...

مینی اسکارف را چگونه می توانیم با سایر لباس ها ست کنیم؟

شما می توانید روسری مینی اسکارف را در بسیاری از استایل ها مانند استایل رسمی به کار ببرید. هیچ محدودیتی برای استفاده از این مدل روسری با کت و شلوار، شومیز یا پیراهن زنانه وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد مقاله شوید.

استفاده از مطالب حجاب خورشید برای مقاصد غیرتجاری با ذکر حجاب خورشید و لینک به منبع بلامانع است.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.